Основні поняття про суші

Що являють собою суші? Більшість людей асоціюють цю страву з рибою та рисом, але чи так все просто насправді? Сучасні суші зазнали безліч змін порівняно з початковою версією цієї страви. На даний момент існує безліч різних видів суші, кожен з яких може значно відрізнятися один від одного. Японська кухня має багато відомих варіантів суші, розглянемо деякі з них.

Суші, маки, роли, та їх відмінності один від одного

Як відомо, в традиційний японський рецепт суші входять: рис, риба або інший морепродукт, а також водорість норі. Але те, як саме будуть використовуватися ці інгредієнти, і яким чином будуть приготовлені, зумовлює поділ на деякі підвиди цієї страви. Суші, роли, і маки в чому їх відмінності?

  1. Суші – це, по суті, основна назва для безлічі страв з риби та рису, у тому числі для ролів маки та темаки. Традиційний східний рецепт суші – це нігірі. При приготуванні нігірі рис формують у невелику кульку, а поверх неї викладають сиру рибу або інший морепродукт. Потім всю начинку перев'язують тоненькою стрічкою норі, а іноді водорість можуть зовсім не використовувати.
  2. Суші роли - це рис, риба та інша начинка, які за допомогою спеціального бамбукового килимка (макісу) загортають у листя норі, формуючи таким чином рулет, а потім розрізають на окремі шматочки, які і називаються ролами. До складу ролів можуть входити будь-які інгредієнти, а риба чи морепродукти в них бувають як сирі, так і приготовані.
  3. Макі-рол - це вид суші, основною відмінністю яких є їхня форма. На відміну від інших видів, маки загортають в обсмажене листя норі, і надають їм циліндричну форму, тоді як інші суші бувають різних форм. Начинка в макі-ролах дуже різноманітна, крім риби та рису можуть бути: сир, гриби, яйця, безліч різновидів овочів.

Основні відмінності між суші та ролами

Мабуть, найбільш очевидною відмінністю суші від ролів є зовнішній вигляд. Класичні суші - це покладена риба поверх рису, перев'язана як правило тоненькою стрічкою норі, рол - це нарізаний маленькими порціями рулет, з риби і рису загорнутих у великий лист норі. Серед іншого, так само можна виділити такі відмінності:

  • При вживанні нігірі, основну смакову роль братиме риба, а ролі, всі інгредієнти відчуватимуться рівномірно;
  • У суші використовують сиру рибу, в цьому і є їх особливість. У ролах риба буває як сирою так і приготовленою;
  • Суші завжди подаються холодними, а ось роли можуть запікатися та бути гарячими;
  • Традиційно суші можна їсти бамбуковими паличками. Роли в цьому плані не мають жодних обмежень, крім паличок їх можна їсти вилкою або навіть за допомогою рук;
  • У ролах може бути багато різних варіантів начинки, аж до повної відсутності риби або морепродуктів, на користь овочам і сиру. Суші більш консервативні – риба чи інший морепродукт є обов'язковою складовою.

Це основні відмінності суші від ролів, а ось що смачніше вибирати лише вам.