+
Зателефонуйте мені
Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час
ЧЕКАТИ ДЗВІНКА
Меню

Політика конфіденційності

Редакція опублікована 11 листопада 2022 року
Політика конфіденційності персональних даних Інтернет-магазину ROCO Sushi, далі - «Політика конфіденційності» відповідає вимогам законодавства «Про персональні дані». Документ діє відносно інформації щодо послуг компаніїї, яка розташована за інтернет-адресою rocosushi.com та регламентує взаємодію з Користувачем щодо обміну персональними данними.

1. Загальні положення
1.1. Здійснюючи замовлення Товару Покупець приймає правила і умови користування Сайтом, зазначені в Політиці конфіденційності. Якщо Покупець не згоден з правилами, він в праві призупинити користування сайтом та іншими інформаційними продуктами Компанії.
1.2. Відносини між Покупцем і Продавцем регламентуються згідно чинного законодавства України, відповідно до статей 633 і 634 Цивільного Кодексу України.
1.3. Зміни до дійсної Політики конфіденційності можуть бути внесені Продавець в односторонньому порядку. Зміни публікуються в новій редакції Політики конфіденційності публыкуються у новый редакцыъ з зазначенням дати.
1.5. Інформаційні ресурси Продавця можуть бути частково або повністю недоступні на невизначений термін через проведення планових та непланових технічних робіт.

2. Надання інформації про Товар
2.1. Продавець розміщує на Сайті rocosushi.com інформацію про наявні товари, що включають у себе готові страви, напої та супутні їм товари.
2.2. Розміщенний товар на Сайті продавця може бути відсутній. Продавець інформую про це Покупця шляхом телефонного дзвінка або в месенджерах з пропозицією заміни за схожий товар, який є в наявності.
2.3. Ціни, склад, фото та відео товару Продавець розміщує на сайті у відповідних розділах. Та залишає за собою прово зміни данних, які не стосуються уже плачених замовлень.
2.4. Фото та відеоматеріали розміщенні на сайті продавця являються ілюстрацією товару, там можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару.
2.5. Інформація щодо ваги готових страв які розміщені на сайті продавця мають орієнтовний зміст та можуть відрізнятись від фактичних у межах +-10%.
2.6. Скарги та побажання Покупця щодо Товару приймаються за номером телефону, який вказаний у шапці Сайту, а також в месенджерах та соціальних мережах Продавця.

3. Оформлення замовлення
3.1. Покупець здійснює замовлення зручним для себе шляхом: через сайт, мобільний додаток, телеграм бот, соціальні мережі та месенджери.
3.2. При оформленні замовлення Покупець зобовязаний вказати достовірні данні щодо номере телефону та адреси доставки замовення. У разі надання хибних данних, Продавець може рахувати замовлення анульованим.
3.3. Замовлення може вважається прийнятим у робту після підтвердження Покупцем.
3.4. Замовлення можете бути прийняте в роботу без підтвердження Покупцем тільки у разі його попередньої оплати.
3.5. Підтвердження замовлення здійснється шляхом контакту Оператора з покупцем через телефонний дзвінок за зазначеним номером телефону у месенджерах або в соціальних мережах.
3.6. Покупець може анулювати замовлення тільки до моменту оплати або у разі неотримання замовлення зі сторони Продаця.

4. Доставка та прийом товару
4.1. В момент підтвердження замовлення Оператор доставки називає орієнтовний час, протягом якого товар повинен бути доставлений. Цей час може бути скоригований з урахуванням дорожньої ситуації та погодніх умов. Продавець у силу технічних можливостей може інформувати Покупця про можливі затримки.
4.2. Умови доставки Товару вказуються на окремій сторінці сайту Продавця та може бути здійснена на платній основі за згодою сторін.
4.3 Покупець зобовьязується провести огляд Товару під час його отримання та зробити наявні зауваження щодо комплектації замовдення.
4.4. Товар не підлягає обміну після огляду та прийому Покупцем згідно чинного законодавства України відповідно до Постанови КМУ N172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» зі змінами та доповненнями.

5. Оплата Товару
5.1. Покупець здійсює оплату онлайн через платіжний сервіс wayforpay або готівкою при отриманні Товару.
5.2. Оплата товару здійснюється в гривнях.
5.3. Знижки та наявні бонуси Покупець зобов’язується використати до моменту підтвердження замовлення.
5.4. Ціна товару, яка публікується на сайті не включає в себе послуги доставки та можливі комісії платіжних систем.
5.5. Чайові надаються Покупцем за власним бажанням та не включаються в ціну Товару.

6. Обробка персональних данних
6.1. Обробка персональних данних Покупця здійснюється Продавцем згідно чинного законодавства відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».
6.2. Продавець в праві оброблювати та зберіхати персональні данні Покупця, які той вказує під час оформлення замовлення з метою інформування щодо послуг Продавця.
6.3. Продавець в праві інформувати Покупця на вказані контактні данні щодо акційних пропозицій та змін у роботі Продавця.
6.4. Покупець в праві відповитись від отримання інформаційних повідомлень від Продавця. Для цього Покупець направляє запит на електронну адресу Покупця, яка вказана в контактних данних на сайті.
6.5. Політика конфеденційності застосовується виключно до персональних данних, які покупець передає на сайті rocosushi.com. Якщо Покупець користується сторонніми сервісами, данна Політика конфіденційності не розповсюджується на них.
6.5. Продавець зобовязується надати номер телефону, та точну адресу для доставки. Вся інша інормація вказується Покупцем за васним бажанням.