Суші – це не тільки смачно, а й красиво. Але що робити, якщо ви не вмієте правильно нарізати роли і щоразу виходить каша з рису та начинки? У цій статті ROCO Sushi розповість вам, як правильно нарізати цей японський делікатес, щоб роли виглядали красиво і не втрачали своєї форми.

Пристрої для правильної нарізки суші-ролів

Суші-роли - це одна з найпопулярніших страв японської кухні, яка набирає все більшої популярності в різних куточках світу. Для того, щоб приготувати цю страву, підійде і домашня кухня. Саме приготування не є складним процесом, головне мати потрібні прилади. Щоб приготувати цей делікатес удома, необхідно вміти правильно нарізати роли. Саме тому існує безліч пристосувань, які допомагають зробити нарізку максимально простим і швидким процессом. Давайте розглянемо кілька із них:

  1. Ніж для нарізки. Це, мабуть, найочевидніший інструмент для нарізання суші. Лезо цього ножа має особливу форму, завдяки якій рол стає більш акуратним та рівним. Також підійде для нарізки листя норі.
  2. Спеціальна дошка для нарізки. Спеціальна дошка для нарізки роликів має западини, які допомагають утримувати роли на місці, а також малюнок на поверхні, який допомагає правильно розміщувати роли на дошці.
  3. Пристосування для нарізування на 6 або 8 шматочків. Такий пристрій зазвичай має форму невеликого ящика, в який потрібно покласти рол і потім закрити кришку. Потім потрібно зробити кілька рухів ріжучою частиною, який розділить рол на рівні частини.

Існує безліч пристроїв для правильної нарізки суші-ролів. Вибір конкретного інструменту залежить від ваших особистих уподобань та рівня досвіду у приготуванні суші. Але незалежно від вибраного інструменту, пам'ятайте, що правильне нарізування - це ключ до створення красивих і смачних суші.

При цьому професійні сушисти нарізають роли за допомогою японського ножа, який заточений на 1 бік без спеціальних приладів. Тут уже потрібен певний рівень майстерності, щоб шматочки були ідеально рівними.

Основи нарізки суші

Після того, як ми визначилися з інструментами для нарізання, можна приступати безпосередньо до самого процесу. Підготуйте роли до нарізки. Перед тим, як почати нарізати роли, ви повинні дати їм трохи охолонути. Суші можна помістити в холодильник на 10-15 хвилин, щоб рис охолонув і став щільнішим. Також ви можете вмочити ножа в миску з водою, щоб легше нарізати рис.

Поради по нарізанню суші роликів:

  • Нарізуйте роли тільки перед подачею до столу, щоб не губилася їх форма;
  • Ніколи не натискайте на роли сильніше, ніж потрібно при нарізці, так як це може призвести до розмазування начинки;
  • Для більш рівного нарізування можна повернути рол на 90 градусів після першої нарізки і продовжити різати;
  • Якщо у вас є проблеми з нарізуванням, ви можете спробувати використовувати спеціальний ніж для суші, який дозволить вам нарізати роли більш легко та рівно.

Як правильно нарізати суші

Нарізка суші – це мистецтво, яке потребує деякого досвіду та техніки. Розглянемо, як правильно нарізати рулетики суші, щоб вони виглядали красиво та були зручні при поїданні. Пам'ятайте, що роли повинні бути однакової товщини та розміру, щоб вони виглядали красиво на блюді.

Нарізайте рулетик на 6-8 шматочків, тримаючи ніж під кутом приблизно 45 градусів. Не потрібно натискати на ніж занадто сильно, щоб не розчавити рис та інгредієнти усередині. Після нарізки, необхідно їх трохи полірувати, щоб кожен окремий шматочок виглядав привабливіше. Для цього можна використовувати долоню, щоб злегка притиснути шматочки суші і зробити їх більш плоскими та рівними.

Нарізка суші - це простий процес, але він вимагає деякої техніки та досвіду. Готувати суші вдома, виявиться не таким вже й складним процесом, якщо дотримуватися всіх технологій правильно.

Якими шматочками найкраще різати суші

Розглянемо кілька способів нарізки суші-ролів та рекомендації, які допоможуть вам отримати максимальне задоволення від цієї страви.

  • Нарізка на 6 шматочків. Для таких як роль California Roll, Philadelphia Roll;
  • Нарізка на 8 шматочків. Так нарізаються роли Dragon Roll і Spider Roll;
  • Нарізка на 4 шматочки. На такі порції нарізаються роли Rainbow Roll і Caterpillar Roll.

Виберіть спосіб нарізки, який найбільше підходить для вашого ролла, і насолоджуйтесь його смаком разом з друзями та родиною!

Якщо ж, ви захочете спробувати суші від професійного шеф-кухаря, не обтяжуючи себе процесом приготування, ROCO Sushi стане ідеальним вибором. Тут ви знайдете понад 50 видів різних суші, ролів, сетів та безліч смачних закусок, таких як спрінг-роли, гункани, макі, нігірі. Вибір за вами, але памьятайте, що правильно приготовані суші - це завжди смачно та корисно.