Хто придумав суші, історія виникнення легендарної страви

Історія суші оповита певною часткою таємниці, але основна концепція є частиною людської культури вже майже 2 тисячоліття. Ця страва  азіатської кухні , у своїй первісній формі, існують напрочуд довго, хоча очевидно, що вони значно змінилися і стали формою мистецтва, а також креативною та смачною стравою. Історія суші – це цікава розповідь про еволюцію простої та складної страви.

Коли вигадали суші

Те, що має стати сучасними  суші , вперше згадується у Китаї у другому столітті нашої ери. Спочатку вони виникли як спосіб консервації їжі. Рибу поміщали в рис і давали бродити, що дозволяло людині деякий час зберігати їстівну рибу (наредзусі). Оскільки бродіння продуктів з допомогою правильних видів бактерій як безпечно, а й може бути досить поживним. Рис викидали, а рибу їли за потреби чи бажання.

Метод поширився по всьому Китаю, а в сьомому столітті потрапив до Японії, де морепродукти історично були основним продуктом харчування. Японці, однак, розвинули концепцію далі і почали їсти рис разом із рибою. Спочатку страва готувалася приблизно так само. Однак на початку 17 століття Мацумото Йосічі, яке жило в Едо (місто, яке ми тепер знаємо, як Токіо), почало приправляти рис рисовим винним оцтом, готуючи свої «суші» на продаж. Це дозволило з'їсти страву негайно, замість чекати місяці, які зазвичай потрібні для приготування «суші».

Де вперше з'явилися суші

Що стосується еволюції суші, то на початку 19 століття людина на ім'я Ханая Йохей задумала серйозні зміни у виробництві та презентації своїх страв. Більше не завертаючи рибу в рис, він поклав шматок свіжої риби на довгастий шматок приправленого рису. Сьогодні ми називаємо цей стиль «нігірі-суші» або «едомає-суші» (від Едо, тодішньої назви Токіо), і зараз це поширений спосіб споживання японських суші.

Тоді суші подавали з суші-кіосків на вулиці, і вони білі легким перекушуванням. Подані з його кіоску, це були не тільки перші справжні суші «фастфуду», а й швидко набули шаленої популярності. З його будинку в Едо цей стиль подачі швидко поширився по всій Японії, чому сприяв землетрус у Великому Канто в 1923, коли багато людей втратили свої будинки і переїхали з Токіо.

Після Другої світової війни кіоски з суші закрили та перенесли до приміщення, щоб забезпечити більш санітарні умови. Пізніше були створені більш офіційні місця для сидіння (перші ітерації були просто закритою версією суші-кіосків просто неба).

Історія популяризації суші та ролів

Суші поширилися по всьому світу, і з популяризацією морепродуктів цей незвичайний стиль подачі морепродуктів швидко прийняли західні культури, які завжди прагнули чогось нового, особливо того, що стало настільки витонченим і унікальним, як японська кухня.

Суші, витончена страва, тепер вийшло новий рівень, перевищує традиційні японські методи. Західний вплив породив нові стилі суші, такі як каліфорнійські  роли  та численні складні твори на кшталт фьюжн в елітних суші-ресторанах.
Історія суші довга, майже щонайменше 1800 років, але сьогоднішня ітерація популярна у всьому світі, і це справедливо. Попит на суші лише зростає. Історія цієї страви ще далека від завершення.