Приготувати суші вдома або замовити доставку: що вигідніше та смачніше?

На даний момент,  суші  можна замовити фактично в будь-якому великому, і навіть маленькому місті. Де б ви не жили, хоча б раз у житті ви чули чи навіть куштували цю страву. Японську кухню можна скуштувати у спеціалізованих ресторанах та суші-барах, можна замовити доставку, а також приготувати самостійно в домашніх умовах. Який спосіб має найбільшу кількість переваг?

Що вибрати: суші власного приготування чи суші на замовлення

Хоча суші і вважаються споконвічно стравою азіатської кухні, це не означає, що робити їх можуть лише висококваліфіковані кухарі зі східних країн. Навпаки, в наш час майже всі інгредієнти для створення цієї екзотичної кухні доступні в наших магазинах і супермаркетах. Спочатку суші готувались як спосіб зберігати рибу довше. Лише згодом вони стали близькими до тих, що ми зараз вживаємо.

Які інгредієнти використовуються у суші? Обов'язковою складовою є риба, або інший морепродукт. Риба може бути як сирою так і приготовленою. Другий обов'язковий інгредієнт – рис. Він також існує безліч різних сортів. Також при приготуванні суші ролів використовується листя норі. Це - спеціальна водорість, в яку обертають рол у процесі приготування. Також до складу суші можуть входити різні овочі до смаку: огірок, авокадо, спаржа. З морепродуктів варто відзначити: креветки, краби, м'ясо вугра та восьминога. То що ж вибрати, суші приготовані вдома, чи замовити вже готові  роли  додому?

Рецептів різних ролі існує безліч:  макі , темаки, філадельфія, каліфорнія, нігірі і т.д. У домашніх умовах можна приготувати майже всі види. Достатньо знайти в інтернеті рецепт тих, хто сподобався, і придбати всі потрібні інгредієнти в найближчому супермаркеті.

Якщо ви готуватимете суші самостійно, у вас є можливість створити свій власний, "збірний" рецепт. Досить просто поекспериментувати та додати у рол свої улюблені інгредієнти. Приготування власних ролів, таких розмірів і форм які вам подобаються і додаючи в них начинку до смаку, дозволить вам не тільки насолодитися їх кінцевим смаком, але й самим процесом. Для створення цієї екзотичної страви у себе вдома, вам знадобляться: бамбуковий килимок (для згортання ролів), бамбукові палички, пінцет для риби (використовується для отримання кісток зі збереженням її форми). Погодьтеся, не всі мають ці прилади.

Тепер розглянемо варіант із замовленням доставки суші додому. Хоча вони і не вважаються дешевою стравою, замовляючи суші з найближчого ресторану додому ви отримуєте деякі переваги порівняно з їх приготуванням самостійно.

Чому варто вибрати суші на замовлення?

  1. Час.  Найпершою та головною перевагою замовлення суші на будинок є економія вашого дорогоцінного часу. Для створення власних ролів; вам доведеться знайти рецепт, сходити в магазин за продуктами, приготувати рис, рибу. Це може зайняти до кількох годин, особливо якщо у вас немає досвіду у цій справі. Ресторан доставить вам суші додому в зазначений короткий час.
  2. Асортименти.  Ресторан завжди зможе надати вам найбільший вибір та асортимент суші ролів та готових сетів, з доставкою додому. Хоча більшість ролів можна зробити в домашніх умовах, зважаючи на свою специфіку приготування, деякі з них все ж таки готують тільки в професійних ресторанах, і спеціалізованих закладах. Як правило, вибір і різноманітність видів цієї страви тут буде величезним, все залежить тільки від ваших уподобань.
  3. Ціна.  Деякі люди скажуть, що замовляти суші дорого. Відповімо чесно, все залежить від ваших уподобань. Можна купити продукти самостійно, зібрати власний рол із недорогих інгредієнтів, та трохи заощадити порівняно із замовленням у ресторані. Можна навпаки приготувати рол з дорогих інгредієнтів, додати їх у великій кількості. У такому разі ви навіть переплатите, якщо порівнювати із замовленням ролів додому.

Найголовніше, що потрібно пам'ятати, замовляючи доставку суші, ви отримаєте якісний продукт, приготований професіоналами. У той час як приготувавши цю страву самостійно ви ризикуєте, тому що могли в процесі приготування не дотримуватися санітарних норм, або купили не свіжі продукти.