З якого віку можна їсти суші дітям

Ви є батьком, і думаєте, чи варто давати дітям  суші та роли , і якщо так, то з якого віку варто починати? Якщо ви бажаєте якомога раніше познайомити свою дитину з цією дивовижною стравою, і урізноманітнити її раціон, це стаття для вас. Тут ми розглянемо які саме різновиди суші, і в якому вигляді варто подавати дітям. Важливо дочекатися повного розвитку імунної системи дітей перед тим, як вони зможуть включити суші до свого раціону. В іншому випадку вони можуть зазнати зараження мікроорганізмами, які можуть завдати серйозної шкоди.

У якому віці можна починати дітям суші

Суші є традиційною японською стравою, і входять до раціону дітей у цій країні в досить ранньому віці. Тут батьки можуть почати давати цей продукт своїм дітям, вже з трьох літнього віку. Але зараз йдеться не про Японію, чи можна годувати дитину цією екзотичною стравою в такому ранньому віці? Як показали дослідження, дітям віком до 5 років не рекомендується їсти сиру рибу, тому що в цьому віці вони особливо сприйнятливі до хвороб харчового походження.

У дітей імунна система сформована ще не повністю. У зв'язку з цим, бактерії та паразити, які можуть бути присутніми у сирій рибі, молюсках чи креветках, виявляться в організмі дитини без особливого опору його імунної системи. Найголовніше, що потрібно зробити в першу чергу, це прищепити дитини від гепатиту А. Ця вакцинація дітей є головним способом профілактики різних захворювань, у тому числі тих, які можуть потрапити в молодий організм з морепродуктів, що містяться в суші. Дітям до 5 років не можна їсти сиру рибу.

Інгредієнти для суші: важливе для батьків

Не всі страви японської кухні однакові. Деякі більше, деякі менше, деякі з них смачніші, а якісь безпечніші за інші. У цьому випадку можна виділити 3 різновиди суші: із сирою рибою, з термічно обробленими продуктами та вегетаріанські. Розглянемо інгредієнти, що входять до їх складу. До складу ролів часто входять: овочі, рис, варена або сира риба, загорнута в рулон водоростей з листя  норі . Найпоширеніша риба, яку використовують у приготуванні суші: лосось, сьомга, морський окунь, вугор, горбуша, форель, тунець.

Різні морепродукти: креветки, молюски, крабове м'ясо та навіть м'ясо восьминога. До складу вегетаріанських видів суші здебільшого входять кілька різновидів овочів: огірок, авокадо, маринований дайкон, квашена соя, гриби, гарбуз, спаржа, ямс, тофу, маринований чорнослив. Також до цієї страви завжди подають різні соуси та добавки; соєвий соус (містить сіль, бензонат натрію, крохмаль, сорбат калію), кабаяки (на основі соєвого з додаванням цукру та рисового вина), маринований імбир, васабі, часниковий, горіховий та спайсі.

Вибираємо суші для дітей: які можна вживати у їжу

І так, з інгредієнтами ми розібралися, тепер можна приступити безпосередньо до видів суші та ролів, які можна давати дітям:

  1. Макі – цей рол може бути з лососем, тунцем, авокадо, креветками, огірком. Кількість інгредієнтів в одному ролі може сягати 6-8. Виглядає цей вид суші дуже барвисто та апетитно. Морепродукти можуть бути сирими і приготовленими (що рекомендується дітям).
  2. Каліфорнія - рол, що містить в основному: огірок, авокадо, м'ясо краба та інші види морепродуктів. Здебільшого каліфорнійський рол це рол "виворіт" або урумаки, рис у цьому випадку знаходиться зовні, а листи норі разом із згаданими інгредієнтами будуть перебувати всередині. Зважаючи на свої безпечні складові, цей вид суші можна давати дітям.
  3. Нігірі – найпростіший вид суші. Правильно зварений рис, що формують у кульку, зверху лягає що-нудьга з морепродуктів. Наприклад варені креветки, м'ясо лосося і тд.
  4. Бостонський рол – різновид маки. Ці суші роблять шляхом загортання листи норі. Рис, не товстий шар, огірок, авокадо, креветки, листя  салату .
  5. Філадельфія - це рол урамаки (навиворіт) загорнутий у рис із тонким листом риби. Усередині ролу знаходяться: вершковий сир, огірок, авокадо.

Висновки

Виходячи з усього, можна дійти висновку, що незалежно від віку дитини, навіть за сформованого імунітету після п'ятирічного віку залишаються деякі ризики. Діти можуть бути як алергічні реакції, і ризик отруїтися неправильно приготовленою їжею в антисанітарних умовах. Батьки завжди повинні бути уважними та обережними при виборі ресторанів та тих видів суші, які їх діти там вживатимуть.