Як приготувати омлет для суші (рецепт тамаго)

Омлет, який використовується для приготування суші, називається тамаго. Тамаго зазвичай є шаруватим омлетом з солодким смаком і ніжною текстурою, який є важливим компонентом у багатьох видах ролах та суші.

Традиційний японський рецепт тамаго включає кілька особливих інгредієнтів, таких як мірин (солодкий японський рисовий винний оцет), соєвий соус і дашиномото (консервована рибна паста). Ці інгредієнти надають тамаго його характерного смаку і аромату.

Приготування омлету тамаго вимагає деяких навичок та досвіду. Щоб приготувати ідеальний тамаго, потрібно дотримуватись правильних пропорцій інгредієнтів і правильно смажити яйця, щоб вийшла шарувата текстура. Також необхідно вміти правильно нарізати цю страву, щоб додати цей інгредієнт у рол.

Тамаго – це один із найбільш популярних компонентів у ролах і його смак та текстура можуть суттєво впливати на смак усієї страви. Тому приготування тамаго для суші є важливою навичкою для будь-якого шеф-кухаря, який хоче створювати високоякісні суші.

Які інгредієнти використовують для омлету тамаго?

Інгредієнти омлету для суші:

  • 3 яйця;
  • 1 столова ложка цукру;
  • 1 столова ложка соєвого соусу;
  • 1 столова ложка мирину;
  • 1 столова ложка дашиномото (консервована рибна паста);
  • 1 столова ложка олії для смаження.

Як приготувати омлет?

Спосіб приготування омлету для суші:

Крок 1: Змішайте яєчний білок і жовток, цукор, соєвий соус, мирин і дашиномото в мисці.

Крок 2: Розігрійте сковороду на середньому вогні та додайте олію для смаження.

Крок 3: Налийте суміш яєць (половину) на сковороду та смажте до золотистого кольору.

Крок 4: Переверніть омлет (смаження триватиме ще кілька секунд).

Крок 5: Повторіть кроки 3 і 4, щоб приготувати другий омлет.

Крок 6: Потрібно згорнути кожен омлет у рулет і нарізати весь шар на скибочки завтовшки близько 1 сантиметра.

Крок 7: Використовуйте омлет для приготування суші, додавши його до інших інгредієнтів.

На закінчення, приготування омлету для суші – це досить простий процес. Головне – не забути додати всі необхідні інгредієнти та дотримуватись рецепту. Спробуйте зробити свій перший тамаго і здивуйте своїх друзів та близьких автентичним японським смаком суші.

Якщо самостійно готувати у вас немає бажання, ви можете замовити доставку суші в Києві в ROCO Sushi. Наші шеф-кухарі справжні майстри своєї справи та добре знають, що теке справжній омлет томаго. Готувати самостійно чи довіритись професіоналам, вибір за вами.