Для чого васабі та імбир подають до суші. Користь продуктів

Кожен, хто коли-небудь їв у ресторані, де подають справжні  суші , знає, що на кожній тарілці буде маринований імбир та васабі, але не всі знають, навіщо вони. Ці два інгредієнти виконують різні цілі. У той час, як корінь маринованого імбиру призначений для очищення смаку, васабі призначений для підсилювача смаку, що змушує ваші почуття прокинутися, щоб ви могли більше насолоджуватися стравою. Разом вони роблять прийом їжі приємнішим.

Для чого потрібен імбир і васабі

Маринований імбир очищає смак при споживанні суші, але це не єдина причина, чому ви хочете вживати його разом із стравою японської кухні. Почнемо з того, що цей чудовий продукт справді смачний сам собою. За смаком він одночасно солодкий та кислий. Деяким гурманам він настільки сподобався, що вони навіть зробили з нього закуску, подібно до того, як часто вживають нори. Поряд із цитрусовими, такими як апельсини, маринований імбир можна  вживати  під час чаювання.

Вживання маринованого імбиру дає вам освіжаюче відчуття, що може бути величезною перевагою, коли ви їсте рол із жирною рибою. Коли ви маєте справу з інгредієнтами з особливо сильним смаком і запахом, ви захочете з'їсти маринований імбир, оскільки він допоможе їх позбутися. Це робиться шляхом очищення нальоту з вашої мови, рота та горла, а також вашої носової порожнини.

Користь імбиру та васабі

Вживання маринованого імбиру також неймовірно корисне для травної системи. Цей відмінний продукт допомагає вашому шлунку, позбутися бактерій, оскільки імбир має антибактеріальні властивості. Ви також оціните його міру впливу, якщо ви не можете контролювати апетит. Імбир неймовірно корисний у лікуванні будь-яких болів у животі, заспокоюючи запалення та сприяючи кращому травленню. Це навіть допомагає у засвоєнні поживних речовин, які ви отримуєте при споживанні їжі, яких у суші досить багато.

Васабі подають до суші з кількох причин, головна з яких полягає в тому, що він може посилити смак страви. Почнемо з того, що васабі стимулює слиновиділення та активує нюх, впливаючи на певні рецептори через слизову оболонку. У цьому випадку ваш рот і ніс будуть підготовлені до різноманітних відчуттів, які запропонують суші.

Звичайно, багато в чому залежить, скільки васабі ви насправді використовуєте як спецію. Загалом потрібна невелика кількість васабі, щоб допомогти вам ще більше оцінити страву. Наприклад, в  нігірі  васабі додається на рис під рибу. Однак, крім цієї особливості, споживання суші з васабі має інші відмінні переваги. По-перше, васабі допомагає заспокоїти шлунок після вживання свіжої їжі, таких як сира риба. Якщо ви ще не звикли це робити, то ця зелена паста може значно полегшити боротьбу з наслідками.

Гострий васабі також має антимікробні властивості, які можуть допомогти покращити вашу травну систему, боротися з інфекціями та сприяти кращому стільцю. У вживанні васабі буквально немає недоліків, крім необхідності звикнути до смаку та запаху.

Якщо раніше у Вас були питання чому васабі та імбир супроводжують суші і як їх є, то відповідь вища. Імбир використовується як засіб для очищення піднебіння, і ви повинні вживати його окремо між кожним укусом суші. Це також розкриває смак, і ви отримаєте повний ефект. Васабі додає трохи пікантності, і це також чудово підходить для вашого шлунка. Це також сприяє перетравленню сирої риби. Отже, наступного разу, коли ви замовите суші, ви точно знатимете, що ці інгредієнти роблять і чому вони на вашій тарілці.