Ми часто любимо пробувати щось нове. Також роли без рису маю низьку калорійність, тому цікаві тим, хто піклується про фігуру.

Суші без рису називаються спринг-роли – це роли, загорнуті в рисовий папір і до складу яких входить риба у поєднанні з овочами та фруктами. Найкраще спринг-роли поєднуються з соусом світ-чілі. На вигляд вони можуть вам нагадати голубці

Спринг роли згортаються в рисовий папір. При цьому традиційні суші готуються на листі норі (сушені водорості). Перед приготуванням рисовий папір зволожують водою, щоб додати йому еластичність. Оскільки рисовий папір має круглу форму, а норі квадратну, у приготуванні спринг-ролів є свої особливості.

У середину накладаються інгредієнти і акуратно скручуються за допомогою циновки (бамбукового килимка). Нарізуються спринг-роли, як правило, на 6 рівних шматочків. При цьому традиційні роли з рисом мають нарізку на 8 шматочків. Складність у приготуванні полягає в тому, що в ролах без рису, немає основи, яка тримає все разом, тому готувати цю страву можуть лише досвідчені сушисти. Середня вага ролів без рису 150-180 грам.

У ROCO Sushi Ви можете скуштувати 3 види спринг-ролів: з креветкою, з лососем та з гребінцем. Найпопулярніші це спринг-роли з креветкою. До складу входить креветка, манго, авокадо, огірок та морква. З лососем – ікра тобіко, лосось, манго, авокадо, зелена цибуля, огірок. Третій вид - спрінг рол з гребінцем. Гребінець обсмажується до золотистої скоринки, манго, айсберг, шпинат, морква, солодкий перець. Всі спринг роли подаються з соусом свит-чілі.

Оскільки в спринг-ролах немає рису, всі інгредієнти відчуваються дуже насичено. Поєднання риби з великою кількістю свіжих овочів, таких як манго, огірок, захоплюють ваші смакові рецептори.

Якщо ви раніше не пробували спринг-роли, а віддавали вибір на користь класичної філадельфії з лососем. Ми рекомендуємо спробувати і відкрити для себе нову гілку японської кухні. Хоча б один раз скуштувати цю страву точно варто. Спринг-роли мають своїх шанувальників. У ROCO Sushi приготуванням займаються лише професійні сушисти. Ознакою високої якості є розумніше згорнути рол, так що б він не розвалювався, був нарізаний на рівні шматочки. Ну і звичайно тільки свіжі інгредієнти. Замовити спрінг-роли у Києві з безкоштовною доставкою ви можете у меню на нашому сайті.