Японська кухня має досить багату історію та безліч незвичних фактів, які можуть здивувати будь-кого.

Різноманітність страв японської кухні, розповсюдження ресторанів та суші-барів, а також можливість  замовити доставку суші , робить цю страву улюбленою мільйонами по всьому світу. Навіть якщо ви не в захваті від японської кухні, швидше за все, ви пробували суші, і вам вони сподобалися. В ROCO Sushi ми не перестаємо вас приємно дивувати неймовірними поєднаннями смаків суші. Ми зібрали для вам 5 цікавих фактів, які можуть вас здивувати.

  1. Колись рис для суші вважався сміттям.

Нарезуші - оригінальні японські суші, складалися з ферментованого рису та старої риби. Тривалий час бродіння надав йому виразного смаку та запобіг розмноженню бактерій та мікроорганізмів.

Після закінчення періоду бродіння рибу їли, а рис викидали. Потім рис почали заправляти сушизою – рисовим оцтом, , і незабаром японці почали їсти рис разом з рибою.

  1. Суші мають багато користі для здоров'я.

Чи корисні  суші ? Тверде так! Найбільш очевидною поживною речовиною є омега-3 - жирні кислоти, які корисні для серця. Ці речовини містять більшість риби та морепродуктів.

Суші також мають низький вміст жиру та багато білка. Норі, який міститься в багатьох суші, багатий вітамінами A, B-6 і C, а також йодом. Крім того, васабі та імбир мають свої поживні властивості.

  1. Їжте руками, а не паличками.

Один із фактів про суші, який чудово підійде для тих, хто не вміє істи палочками – це зовсім не обовьязково.

Хоча це правило не є жорстким (нікого не виганяли з суші-ресторану за використання паличок), суші, особливо нігірізусі та ошізусі, традиційно їдять руками. Основний недолік використання паличок це те, що ви притисаєте суші, там можете зіпсувати їх ідеальну форму. Тільки спочатку обов’язково вимийте руки.

  1. Жінкам заборонили працювати кухарями суші.

Мало того, що титул майстра суші важко досягти; Раніше це було практично неможливо, якщо ти жінка.

До недавнього часу жінкам було заборонено займати місце за стійкою в суші-ресторані з ряду причин. По-перше, вважається, що жіноче масло для волосся та макіяж можуть змінити смак і запах суші. По-друге, у жінки менструація. Щоб бути майстром, вам потрібено стабільно відчувати смак їжі. Через менструацію у жінки може підвищуватися температура тіла і відчуватися дисбаланс смаку.

Крім того, цей застарілий погляд випливає з патріархального суспільства Японії та ролі жінки як господині. Жінки традиційно залишаються вдома і піклуються про сім'ю. Суші-кухарі працюють довго та виснажливо. Тому жінкам, яким доводиться піклуватися про своє господарство, також фізично важко.

Ці давні переконання зараз кидають виклик кухарям-початківцям і старшим кухарям, які готові дати шанс жінкам. Деякі висококласні ресторани Токіо зараз навчають жінок бути майстрами суші.

  1. Майже 80% світового вилову блакитного тунця використовується для суші.

Японія є найбільшим у світі споживачем тихоокеанського блакитного тунця. Це вид тунця, якому загрожує комерційне зникнення. Близько 80% світового улову споживається в Японії, де його подають сирим як сашимі або суші.

В Японії деякі продукти, які пропонуються вперше в році, вважаються сприятливими. Під час новорічних аукціонів блакитний тунець може коштувати карколомні ціни. 5 січня 2013 року 489-фунтовий тихоокеанський блакитний тунець був проданий в Токіо за 155,4 мільйона ієн або майже 1,8 мільйона доларів США. 5 січня 2019 року 618-фунтовий тихоокеанський блакитний тунець був проданий за 333,6 млн ієн або 3,1 млн доларів США.

Поринути у всі тонкощі японської кухні можна у мережі суші-барів ROCO Sushi. Де ви можете скуштувати понад 50 видів фірмових суші та  ролів . Ми постійно експерементуємо зі смаками, та пропонуємо унікальні поєднання смаків, які приведуть ваші рецептори у стан ейфорії. Більш детально з меню ресторану ви можете переглянути за посиланням вище.