З 1 квітня було відновлено роботу суші-бару ROCO Sushi. Спочатку працювало 3 заклади, після 3 дні запустилося і 4-е. Таким чином було організовано доставку як на правому, так і на лівому березі Києва.

Основним досягненням з моменту відкриття керівництво вважає:

  • Можливість фінансово допомогти армії
  • Збереження команди

Досягнення

З перших днів повномасштабного вторгнення була паніка та повне незнання, що буде в майбутньому. Усі ресторани та кафе у місті були закриті. Готувати для тер.оборони та ЗСУ технічної спроможності не було, тому було прийнято рішення з відновленням роботи весь прибуток переводити на потреби армії.

Крім того, 10% співробітників ROCO Sushi зголосилися добровольцями та стали на захист України. Більшість співробітників залишила межу міста у пошуках більш безлопатного місця для притулку. Із запуском у квітні всі ключові співробітники та склад керівництва повернулися на свої робочі місця. Поступово повертаються та інші колеги. Тим самим компанія зберегла більшу частину співробітників та налагодила роботу, зберігши всю бонусну систему, яка існувала до початку війни.

Виклики

Після відновлення роботи доставка суші в Києвістала більш проблематичною з низки причин:

  • Ускладнено логістику
  • Різке подорожчання продуктів
  • Відсутність ключових імпортних товарів
  • Відсутність екзотичних фруктів та овочів

Основне завдання після відновлення роботи у квітні в ROCO Sushi ставили порадувати своїх клієнтів смачними суші на тому ж рівні якості, до якого звикли наші клієнти після більш ніж місячної паузи. Доставка японської кухнів тому числі приготування суші та ролів складається практично повністю з імпортних продуктів. Та частина, яка могла зберігатись у замороженому вигляді – вугор, креветки, вони збереглися. Свіже охолоджена риба, крем-сир, овочі. Із цим виникли проблеми. Особливо складно було з норвезьким лососем, який просто не надходив до України.

Незважаючи на все це, інгредієнти найвищої якості закуповували практично за потрійною ціною. Безкомпромісна якість завжди є основою у приготуванні суші та ролів.

Налагоджую безліч зусиль, ми знаходили лосось, манго, авокадо, які дуже швидко стали делікатесними

Результати

Незважаючи на ситуацію, що склалася, ROCO Sushi вдалося зберегти колишній рівень якості суші, клієнти, як і раніше, можуть замовляти безкоштовну доставку ролів у Києві. Крім того, ціни, незважаючи ні на що, були зафіксовані весь місяць. Співробітники були забезпечені роботою та своєчасно зарплатою. Продовжуємо підтримувати українську армію та радувати своїх клієнтів смачними суші у Києві.