Суші – це традиційне японське блюдо, засноване на особливому сорті короткозернистого рису, злегка приправленого оцтом і подається з сирою або приготовленою рибою та овочами. Начинки можуть включати сиру рибу для суші, таку як лосось або тунець, варенюючи рибу або молюски, тофу, авокадо, курку, овочі та васабі. В  ROCO Sushi  представлений широкий вибір різних видів суші та ролів, від карамельної Філадельфії до Каліфорнії з креветками та Вегон ролів. Існує безліч різновидів страв японської кухні і деякі з них:

Сашими – це зазвичай шматочки суші-риби, які подаються самостійно, без рису. Є кілька приготовлених версій сашими, у тому числі кальмари, крабове м'ясо та тигрові креветки.
Маки - це, як правило, суші-роли, приготовані з рисом та начинкою з авокадо та лосося, а потім загорнуті у морські водорості. Іноді його додають у кунжут.
Урамаки – як роли маки, але рис знаходиться зовні, а водорості – всередині, обгорнуті навколо начинки.
Темаки - це суші, згорнуті у форму конуса, що часто завертаються у водорості.
Нігірі – сашими, які подають поверх прямокутника рису.
Каліфорнія рол - різновид урамаки, що має найбільшу популярність у всьому світі, готується вивернутим рисом назовні. Порція суходолу Каліфорнія (6 штук) зазвичай включає: 225 калорій 9 г білка 7 г жиру 38 г вуглеводів.
Які переваги суші?
Свіжа риба, смачні овочі, покриті рисом з клітковиною. суші. Ви, мабуть, раніше бачили або їли суші, але чи замислювалися ви про величезні переваги суші? Суші - це корисна страва, яка має корисні властивості рису, м'яса, яке в ньому використовується, та всіх інших поживних речовин із різних овочів, загорнутих у нього. Є багато видів суші та різних поєднань м'яса, овочів та рисових рулетів. Різноманітність суші постійно розширюється, і щодня створюються нові суші. Крім ароматного смаку деякі переваги суші в ROCO Roll&Coffee включають: запобігання збільшення ваги, поліпшення здоров'я серця і гормонального балансу. Включивши суші до свого раціону суші роли, ви отримаєте здорову, смачну їжу з безліччю переваг.

Суші корисні для серця.

Оскільки серцево-судинні захворювання є основною причиною смерті в Америці, дієта, багата на корисні для серця продукти, - відмінний спосіб запобігти серцево-судинним захворюванням. Суші, в яких є риба, дозволяють вашому організму споживати ненасичені жири з риби, які називаються жирними кислотами омега-3; Жирні кислоти омега-3 – це тип ненасичених жирів, які зменшують набряки у тілі. Це допоможе захистити від пошкодження кровоносних судин, які можуть призвести до інсультів та серцевих нападів.

Лікарі рекомендують одну-дві порції риби на тиждень, щоб запобігти серцево-судинним захворюванням; суші, безумовно, чудове джерело тієї риби, яку ви шукаєте. Омега-3 жирні кислоти можуть знижувати кров'яний тиск, ризик серцевої недостатності та нерегулярне серцебиття. Суші - це один смачний крок, який ви можете зробити сьогодні, щоб запобігти серцево-судинним захворюванням!