Японія виробляє одні з найсмачніших (і здорових) страв у світі. Він відомий суші-ресторанами та магазинами рамен, які поширилися по всьому світу. У той час як ці магазини та ресторани пропонують фантастичні страви, Японія може запропонувати набагато більше, і багато найсмачніших страв країни залишаються непоміченими.

Традиційна японська кухня заснована на нових місцевих інгредієнтах з мінімальною обробкою, що підкреслює природний смак їжі. Риба, рис, локшина та овочі – ось основні продукти, які становлять основу більшості японських дієт. Морепродукти, одне з основних джерел білка у Японії, легко доступні. Тофу, фрукти, морські водорості, яйця та м'ясо також є звичайними, але менш важливими компонентами японської кухні.

Деякі страви є незамінними компонентами більшості страв Японії. Типова їжа включає рис, основний білок, місо-суп, мариновані овочі та інші овочі. Спробуйте ці основні продукти, щоб почати готувати японську кухню:

o Рис:Звичайний рис, приготовлений на пару, є основним елементом більшості японських страв. Для цього рису використовуйте японський короткозерний рис. Спочатку промийте рис, доки вода не стане прозорою. Потім злийте воду з рису і приготуйте його, використовуючи співвідношення рису та води 1: 1, 2. Тобто використовуйте таку ж кількість рису та води, а також трохи води. Потім можна приготувати його в рисоварці або слабкому вогні на плиті.

o Місо-суп: цей суп - ще одна основна страва японської кухні. Він готується з місо (паста з ферментованих соєвих бобів) та даси (рибного) бульйону з додатковими інгредієнтами за бажанням.

o Цукемоно: Цукемоно, або мариновані овочі, подають як гарнір до більшості страв у Японії.

У Японії сніданок нічим не відрізняється від обіду та вечері. Сніданок часто включає рис, рибу або інший білок, місо-суп та гарніри, як і будь-який інший прийом їжі! Що відрізняє сніданок від інших, так це розмір порцій та легкість приготування. Сніданок, як правило, менше, ніж обід або вечеря, і зазвичай не смажені, в той час як обід і вечеря можуть включати смажені продукти.

Ось такі, що часто зустрічаються в традиційних японських сніданках:

o Якідзакана: смажена або смажена риба, звана якідзакана, є чудовим сніданком, але її також можна подавати до обіду або вечері.

o Natto Райс Чаша: Загальний сніданок в Японії є миску рису з натто, соєвий соус, а також смажені або сирі яйця. Натто виготовляється із ферментованих соєвих бобів, і його можна знайти у холодильному відділенні на японських чи азіатських ринках.

Перерви на обід у Японії, як правило, короткі, тому пріоритетом для варіантів обіду є швидкість. Багато людей швидко перекушують у ресторані або у вуличних торговців або беруть із собою традиційні коробки для бенто.

o Бенто-бокси: Бенто-бокси - це японські ланч-бокси. Вони дешеві і пропонують велику різноманітність. Ящики Bento зроблені з невеликими відділеннями, які можна заповнити рисом, м'ясом, овочами чи чим завгодно.

o Онігірі: Онигірі – це приправлені рисовими кульками, загорнуті в норі (водорості) та наповнені м'ясом або овочами на ваш вибір.

Вечеря – це основна страва дня у Японії. Як і в обід та сніданок, типові страви часто включають рис, основний білок, місо-суп та овочеві гарніри. Ось кілька популярних варіантів, які ви можете знайти:

o Тонкацу: цю свинячу котлету подають у паніровці та обсмажують разом із нарізаною капустою.

o Темпура: це легке і хрумке тісто, що використовується в Японії для смаження овочів та морепродуктів. Його легко приготувати та смачно, тому його популяризували і в інших кухнях.


ROCO Sushi