Користь та шкода суші під час вагітності

Суші - це страва японської кухні, зазвичай приготоване з рису, листів норі, риби та овочів. Смачна, свіжа і збалансована начинка загортається в акуратні  роли , і подається в кафе і ресторанах. Цей продукт є беззастережною здоровою альтернативою фаст-фуду. Ця стаття допоможе вам визначити, чи корисним є вживання страв японської кухні вагітним жінкам, або може негативно вплинути на їх організм. Нижче наведені переваги суші, які можуть дати вам уявлення про те, наскільки вони корисні.

Чи можна їсти суші та роли вагітним жінкам

Вагітні жінки можуть їсти  суші , якщо вони вибирають безпечні для вживання види. Жінки з цієї категорії можуть їсти цю страву, що містять термічно оброблену рибу та інші інгредієнти, але їм слід уникати сирої риби.

Слід виявляти особливу обережність при виборі риби, яку можна безпечно їсти, та дотримуватись наступних рекомендацій:

  1. Уникайте вживання сирої риби, у тому числі сирих устриць, а також будь-яких видів молюсків, оскільки вони можуть збільшити ризик хвороб харчового походження.
  2. Вибирайте роли, приготовані з термічно обробленої риби, наприклад, з вареного лосося, варених креветок і варених крабів.
  3. Вибирайте страви, приготовлені в ресторані зі свіжих продуктів, оскільки розфасовані суші чи  макі  можуть містити харчові добавки та консерванти, небезпечні для вагітних.
  4. Уникайте начинок та соусів, які можуть містити велику кількість натрію та цукру, таких як майонез, соус унаги та теріяки.
  5. Намагайтеся не їсти занадто багато, тому що велика кількість їжі може спричинити дискомфорт або нудоту.

Чим корисні суші для вагітних

Риба - найважливіший інгредієнт у суші, вона може позитивно впливати на вагітних, адже вона містить корисні елементи, такі як: жирні кислоти омега-3 та інші жирні кислоти, білок, залізо, холін. Жирні кислоти омега-3 знижують ризик ішемічної хвороби серця за рахунок зниження рівня тригліцеридів та рівня артеріального тиску. Також зменшують наслідки стресу, які можуть виникнути на пізніх термінах вагітності.

Жирна риба, така як лосось, містить велику кількість омега-3, які допомагають покращити здоров'я мозку дитини. Цей морепродукт є добрим джерелом білка, який допомагає підтримувати зростання плоду. Холін – підтримує розвиток спинного мозку дитини, залізо та цинк, зміцнюють імунну систему, а також є джерелом інших поживних речовин, таких як вітамін B12, вітамін D та селен. У деякі страви японської кухні додають традиційний японський морепродукт – креветки. Приготовлені креветки мають численні переваги для здоров'я. У них не тільки мало ртуті, як у прісноводній форелі, лососі та сардинах, а й багато омега-3 жирних кислот, у тому числі докозагексаєнової кислоти, які можуть підтримувати розвиток мозку вашої дитини. Частота передчасних пологів знижується при вживанні риби.

Як вибрати суші для вагітної жінки

Вибір правильних та безпечних суші під час вагітності є дуже важливим фактором. Експерти довели, що тільки ті суші, які не містять сиру рибу, є безпечними під час вагітності. Вегетаріанські, Каліфорнія роли, а також роли з крабами, креветками, лососем будуть відповідним вибором. Якщо потрібно вибирати суші з приготовленої риби та інших морепродуктів, слід придивитися до таких варіантів, як; "саке" (лосось), "унаги" (прісноводний вугор), "тако" (восьминіг) "уні" (ікра морського їжака), "нігірі" (креветка), "кані" (краб).

Висновки

Якщо під час вагітності вас тягне до суші, не варто бездумно бігти до найближчого ресторану чи замовляти доставку додому, та їсти роли, що містять сиру рибу. У цей період найважливіше - розумне та помірне вживання правильно приготованих, добре проварених і тих, які містять корисні речовини сортів морепродуктів, перерахованих вище. Харчуйтесь правильно і будьте здорові.