Зустрічаємо зиму оновленим меню від ROCO Sushi. Сміливі поєднання інгридієнтів, незвідані смаки, які подарують гастрономічну насолоду.

В грудні в меню мережі ресторанів ROCO Sushi зʼявилось 5 авторських новинок від шеф-кухаря, які варті уваги та точно порадують любителів суші. Усі новинки доступні на сайті та вже можна замовити доставку суші по Києву. Раді вам представити наших новачків:

  • Фʼюжн
  • Нобу
  • Готем
  • Боніто з мідіями
  • Унагі темпура

Кожен рол вартий окремої уваги, адже здатен здиввати смаком навіть любителів суші з досвідом.

  1. Фʼюжн


Рис ролу Фʼюжн набуває чорного кольору завдяки чорнилам каракатиці. У середині крабовий мікс, огірок, авокадо. До крем-сиру додається копчена паприка, а зверху крокета з тунця. Рол прикрашається мигдалевими пластівцями та мікрогріном. Крокета якнайкраще смакує гарячою, тому порада від нашого шефа, завітати до нашого суші-бару, щоб скуштувати прям з «під ножа»

  1. Нобу


Рол Нобу поєднує у собі копчний вугор, який додається всередину з соусом унагі, ніжним крем-сиром та апельсином. Це ідеальне поєднання щоб якнайкраще розкрити смак вугра. Звурху рол вкритий соковитою креветкую та прикрашений ниткою перця чилі. Яскраво виражений смак подарує гастрономічне задоволення.

  1. Готем

Рол Готем поєднує у собі хрустку креветку темпура, сир чедр, який обпалюється горілкою, поливається унагі та прикрашається рисовими кульками. Свіжості та ніжності ролу додає огірок, айсберг та крем сир у середині. Основою ролу являʼться рис з додавання чорнил каракатиці, що надає йому чорного кольору.

  1. Боніто з мідіями

Традиційний рол Боніто зі стружкою тунця у авторському виконання ROCO Sushi. У середину додаєтються мідії, ікра тобіко, зелена цибуля, огірок, помідор та соус спайсі. Цей рол має дуже свіжий та насичений смак. Якщо ви любите мідії, цей рол вам неодмінно сподобається.

  1. Унагі темпура

Це гарячий Унагі темпура, який обсмажується в фритюрі з мукою темпура та в сухарях панко. В середину рола додається копчений вугор, сир чедр, ніжний крем-сир, огірок та звурху поливається соусом унагі. Фішка цього ролу в тому, що сир чедр починає плавитися, та робить цей