З 1-го липня в меню ресторанів японської кухні з’явились довгоочікувані новинки. 5 апетитних ролів, які все достпні для замовлення суші онлайн на сайті. 

Спробували вже всі ROCO роли та хочеться чогось надзвичайного? Ми підготували новики від яких ти точно будеш у захваті:

 ☑️1. Пандора new

Сирний рол Пандора гармонічно поєднав у собі ніжний крем-сир, дорблю, чедер з лососем та грушею. «Фішка» це медовий соус за фірмовим рецептом. 

 ☑️2. Шелбі

Гармонічне поєднання вугра, лосося, креветки та ікри тобіко з огірком та манго, додаванням крем сиру, задає цьому ролу норов, як у героя улюбленого всіма серіалу.

 ☑️3. Акамі

Рол для тих, хто хоче розкрити смак жовтоперого тунця по-новому. Фірмовий маринад, свіжий айсбергта соус з копченою паприкою відкриє вам нові смакові враження. 

 ☑️4. Монблан

Тонкий смак сніжного краба, ікра тобіко, хіяші з огірком та ніжним крем-сиром вартий уваги. Яскравий на смак та ззовні він точно стане гороєм твоїх сторіс. 

 ☑️5. Каліфорнія блек 

Класика у новому обвісі. Для тих, Хто хоче насолодитись тонким смаком свіжого лосося.

Доставка суші в Києві від ROCO Sushi це гарантія якісної та свіжої риби, доступні ціни та авторські рецепти від шеф-кухара. Крім того, ми підготували нові соусі та маринади, які довершуюсь тонкий смак новинок. Замовляй суші на сайті за посиланням вище. Безкоштовна доставка японської кухні до 59 хвилин.