На сьогоднішній день час грає ключову цінність у житті людини. Часто нам хочеться смачні суші, але при цьому нікуди далеко не їхати. Виникає питання, як знайти ресторан суші поряд з домом?

Давайте розглянемо основні рекомендації, як дотримуватися балансу в пошуку ресторану в найближчому радіусі від будинку, при цьому отримавши задоволення від їжі.

  1. Як знайти ресторан суші поряд з будинком

На сьогоднішній день, ресторани стають все більш спеціалізованими, щоб пропонувати більш якісний продукт. Якщо ви любите суші та віддали перевагу цьому продукту, можна ознайомитися з ресторанами, які його пропонують у своєму меню. Для цього можна скористатися сервісом Google Карти, перевіривши найближчі кафе, суші-бари та ресторани. Тут ви можете побачити чесні коментарі користувачів, які сервіс не дозволяє видаляти, а також інформацію про заклад громадського харчування.

Також існує безліч довідників з рекомендаціями, оглядом меню, порівнянням цін… Наприклад, найвідоміший TripAdvisor, або профільні блоги tomato.ua, можливо у вас є певні довірені довідники або міські сайти, з якими ви знайомитеся.

  1. Чи варто звертати увагу на відгуки.

Тут варто відзначити, що при вивченні відгуків не варто приймати рішення щодо першого негативного відкликання. Оскільки всі люди мають свою думку, і навіть у типових ресторанах можуть бути незадоволені гості. Краще ознайомитись з кількома відгуками та звернути увагу на середній рейтинг закладу, а також на кількість таких відгуків. Якщо копнути глибше, то Google карти дозволяють клікнути на користувача, який залишав коментар і переглянути в його профілі всі коментарі, які були залишені останнім часом.

Тим користувачам, які регулярно залишають коментарі та фото, Google надає статус «Місцевий експерт». У цьому можуть бути користувачі. Які тільки негативні відгуки залишають або позитивні. Крім того, сам ресторан може замовляти позитивні відгуки, що звичайно видно відразу не озброєним поглядом.

Тому кількість відгуків і середній рейтинг дасть загальне уявлення про ресторан, що вас цікавить.

  1. Чи варто вірити блогерам

Інфлюєнц маркетинг є дуже популярним на даний момент. Лідерам думок однозначно варто вірити, але мати свою позицію. Наприклад, якщо ви стежите регулярно за блогером і вже користувалися рекомендаціями - косметикою, сервісами, рекомендаціями брендів і так далі, у вас виникає розуміння того, що такому блогеру можна довіряти. Він з повагою ставиться до своєї аудиторії і не рекомендуватиме, все за що буде сплачено рекламну інтеграцію. Такий інфлюенсер заслуговує на повагу.

Зворотна ситуація, коли ви через день бачите, як блогер тестує різні доставки суші і всі вони найсмачніші, найшвидші, уважніші і так далі. Тут, швидше за все, блогер любить поїсти і з радістю знайомить свою аудиторію з продуктом ресторану. Чи варто довіряти таким рекомендаціям, потрібно кілька разів подумати.

  1. Типи ресторанів японської кухні.

Якщо ви вирішили, що на вечерю у вас будуть суші, і ви хочете знайти ресторан поблизу, варто розуміти, що є мережеві ресторани, є крафтові історії. Тут давайте розберемося з плюсами та недоліками.

Мережеві ресторани, як правило, мають високий рівень впізнаваності, і через це авторитет в очах споживача. Ці назвою брендів миготять вам у різних куточках міста та автоматично складається враження, що там смачно. На жаль, це далеко не завжди. Такі ресторани, як правило, працюють в режимі конвеєра і тонкістю смаку не відрізняються, а націлені здебільшого на середньостатистичного користувача. При цьому є свої плюси, у великих мережевих ресторанах, як правило, більше приділяється увага контролю якості, стандартизації процесів, що забезпечує стабільність смаку.

Крафтові суші-бари часто можуть здивувати фірмовими суші та своїми фішками в меню, якими намагаються здивувати гостя. Якщо вам хочеться чогось новенького та незвичайного, це буде чудовий вибір. Але при цьому бажано хоч раз познайомитися з таким рестораном і нанести особистий візит, побачивши умови в яких готуються суші. Сучасні ресторани японської кухні практикують принцип відкритої кухні, коли гість може спостерігати за всіма процесами. З погляду кухаря, це максимально складно, оскільки потребує ідеальної чистоти та порядку.

Вище викладена інформація дає корисні поради для роздумів про те, як замовити смачні суші поряд із будинком. Чи буде це ресторан або доставка суші, принципи вибору приблизно однакові? У Києві на сьогоднішній день, вибір ресторанів японської кухні дуже великий, суші вже давно не екзотика, а частина нашої фуд культури. Тому обережні експерименти це нехай до пошуку найсмачніших суші у Києві.