Чи помітили Ви, що з кожним днем ​​Ваш час дорожчає? Приготування їжі будинку vs доставка готових страв додому.

Все частіше з усіх інформаційних майданчиків ми чуємо про те, що потрібно грамотно розпоряджатися своїм часом. Кожен другий вам говорить і навіть продають курси про важливість тайм-менеджменту. Ми самі не помічали, як у побуті з'являються, колись дивні і недоступні раніше послуги.

Ну хіба Ви колись замовляли клініг? Швидше за все, йшли самі й забиралися. Хіба ви замовляли доставку продуктів під двері з супермаркету? Швидше за все, купували в магазині, адже потрібно помацати продукти, прицінитися, порівняти.

Щодо останнього пункту доставки, за останні 2 роки у зв'язку з пандемією відбулася диванна революція. Самоізоляція вивела служби доставки понад рівень.

Коли намічається романтичний вечір, чим стояти біля плити і готувати їжу (не факт, що вийде добре) можна просто замовити улюблені страви на будь-який смак і колір, як кажуть. Навіть замовити доставку теплої ароматної їжі в офісі на роботу краще, ніж їсти холодну їжу з дому.

У великих мегаполісах бізнес доставки має великий попит. Щодня підприємці різних сфер діяльності складають плани щодо розширення бізнесу та введення в асортимент служб доставки продуктів. У зв'язку з цим виникає питання, а невже всі перестануть готувати та ходити магазинами? А як же домашні улюблені пиріжки, борщі?

Саме час розглянути переваги доставки їжі.

Вважаємо першу перевагу - це економія часу та швидкість доставки. Адже хоч вдень, хоч уночі ти робиш замовлення і близько години на порозі стоїть кур'єр з ароматними коробочками. Ну, не ідеально?

З цього пункту випадає і другий плюс – практично цілодобова доставка.

Ви можете їхати з дороги пізно вночі, втомлені і голодні, доки доїжджаєте додому, на зустріч уже йде кур'єр.

Або прокидається нічний голод, доставка тут як тут.

Наступний пункт – мало посуду. Зрозуміло, що посуд буде, але не так як при приготуванні, і з урахуванням останніх тенденцій все частіше їжу доставляють у паперових ємностях для безпеки середовища.

Основна перевага – це різноманітність їжі, ось тут можна розігнатися. Ви щодня можете куштувати нові страви.

За статистикою служб доставок, в основному замовляють:

  1. Бургери 🍔
  2. Суші   🍣
  3. Піцу

Якщо Ви вирішили замовити суші, ідеальним вибором буде мережа ресторанів ROCO Sushi. Тут величезний асортимент видів та способів приготування від класичної філадельфії, каліфорнії до ряду фірмових ролів. Готуються суші лише з добірних інгредієнтів. Використовується лосось, вугор, гребінці, креветки, ікра, манго, авокадо та багато іншого. Величезні порції та доступні ціни є вагомою перевагою перед іншими пропозиціями. Швидка доставка до 59 хвилин, а якщо Ви знаходитесь неподалік закладу буде ще швидше.

Все меню складено досвідченим шефом, а готують роли найкращі сушисти міста. У ROCO завжди смачно, ви не залишитеся голодними. Замовити суші у Києвідодому та офісу в ROCO Sushi можна за номером телефону – 0680996899 або оформити замовлення на сайті.